Harry Potter-The Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter-The Magic

Форум за истинските ХП фенове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Cъздаване на герои

Go down 
+13
Лавендър Браун
Анабел Бианчи
Фред Уизли
Мери Алис Брандън
Джини.Уизли
Мери Джейн Уидърспун
Рон Уизли
Луна Лъвгуд
Чо Чан
(=Smile=)
Лиана дьо Камé
Хари Потър
Хърмаяни Грейнджър
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeНед Яну 18, 2009 8:21 am

Когато създавате героите си ги пускайте в тази тема като отговорите на характеристиките от темата "правила за героите"
Върнете се в началото Go down
Хари Потър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хари Потър


Брой мнения : 5
Join date : 18.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Яну 20, 2009 12:31 pm

Име:Хари Потър
Покровител:Млад Елен
Характер:Хари е характер,различен от този на другите.Много е смел и винаги би помогнал на всеки.Би жертвал живота си за най-близките приятели.От друга страна мрази да му казват какво да прави,защото иска да води собствен живот,без да зависи от някого.Времето прекарано при семейство Дърсли е като в ад,защото там винаги е трябвало да им се "подчинява" и да им е един вид "слуга".Хари много обича приятелите си и държи на тях.Би направил всичко за тях.Много смел и хладнокръвен.Обича приключенията и би поел всякакъв риск.

История:Родителите на Избрания са починали още когато е бил съвсем малък и беззащитен - убити от Черния Лорд,от който всички се страхуват - Лорд Волдемор.Той нахлул в дома им и унищожил без капка милост майката и бащата - Лили и Джеймс.След това за малко да убие и детето ,но защотата предназначена за него изиграва лош номер на Волдемор и го поразява.След това кръстникът на Хари - Сириус идва да го вземе и е уличен в престъпление.След това е тикнат зад решетките без да е виновен ,а Хари е взет от полу-великана - Хагрид.Той го занесъл на Дъмбълдор и той решил да го остави на единствените му роднини - Върнън,Петуния и Дъдли Дърсли - възможно най-злите роднини,които човек може да има.Въпреки мъчението там скоро Хари заминава за Хогуортс и дните му на Привит Драйв намаляват все повече.Сега вече най-близки в живота му са Дъмбълдор,Хърмаяни и Рон.

Отличителни белези:
Физически:Мълневиден Белег
Психически:Смъртта на родителите(не е точно белег)

Снимка:

Cъздаване на герои HarryPotterL_468x456
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Яну 20, 2009 12:52 pm

Много хубав герой,одобрен е Very Happy
ЕДИТ:ии себе си одобрявам XD
Върнете се в началото Go down
Лиана дьо Камé
Ученик от Грифиндор-І курс
Ученик от Грифиндор-І курс
Лиана дьо Камé


Брой мнения : 6
Join date : 28.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:43 am

Име: Лиана дьо Камé
Възраст: 11
Кръв: Чистокръвна

Зодия: Везни

Име на родителите: Лукас и Каролайна дьо Камé

Покровител: Гарван

    Описание: Лиана е ниско момиче. Има слабо тяло, дължащо се по-скоро на гените на майка ѝ, отколкото на диети или спорт. Косата ѝ е огненочервена. Очите ѝ са големи и изумруденозелени. Лиана обича черното и зелената гама и обкновено се облича в тецзи цветове.
    Code Red staring...

    Характер: Лиана има избухлив характер. Прекаленият шум я дразни, както и тълпите, затова ги избягва. Доверява се много рядко на хората. Добра лъжкиня е и често прибягва до това си качество. Обикновено се отнася пренебрежително към всички, които не са в личния ѝ кръг на приятели и близки, а той не е голям. Има чувство за хумор, което за някои е доста пиперливо. Понякога умишлено наранява хората с думите си.

    История: "Родена съм в чистокръвно, аристократично семейство. Живея в Лондон, макар че съм родена във Франция. Семейството ми се мести тук, след мащабен скандал с дядо.
    Първата си магия направих едва на четири години; тогава брат ми все още беше жив. Да, имах брат, но той умря малко след като ми беше поставена диагнозата "магьосница". Не ми е известно много около смъртта на Фреди, защото тогава бях малка и родителите ми предпочетоха да не ме натоварват на такава крехка възраст. Сега вече е късно. Не говорим за Фреди, защото е тежко и за трима ни. Две години след смъртта му, Клариса - безмощтната ми братовчедка - дойде да живее с нас. Тя беше втората издънка в семейството. Пърата - леля ми - избягала с беден художник в Марсилия и дядо ми я обявил за изменница на рода и ѝ забранил да се връща. Татко така и не му прости. Предполагам, че и той е изменник. Така или иначе, след седем години леля се появи на прага ни и ни помоли за помощ. Отначало не ми беше лесно, но скоро Клариса се превърна в единствената ми приятелка. Тя е само с година по-голяма от мен. Двете заедно мечтаехма за училището за магия и вълшебства "Хогуортс", макар че само аз имах шанс да уча там. Въпреки това Клари знаеше толкова прекрасни истории за древния замък. В продължение на години копнеех да го видя. Разбира се, беше ми зле, че братовчедка ми не може да ме придружи, но тя като че ли отдавна се беше примирила със съдбата си. Беше благодарна, че сме я приели, а майка ми я обикна като своя дъщеря.
    А сега, куфарите са стегнати, Пала (котката, която мама ми подари, по случай първата ми учебна година) мърка сънливо, а Клариса ме прегръща с насълзени очи. Обещавам ѝ, че ще ѝ пиша, след което тръгвам с родителите си към гара Кинг Крос. Днес ще видя "Хогуортс"..."
Върнете се в началото Go down
http://mirage.the-talk.net/forum.htm
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 12:46 pm

Имаш невероятна героиня!Страхотна е!Одобрена си,естествено!
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 1:00 am

Героят ти е одобрен!
Върнете се в началото Go down
(=Smile=)

(=Smile=)


Брой мнения : 1
Join date : 18.02.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 7:15 am

Име: Бела Питърсън
Години: 11
Зодия: Близнаци
Рождена дата: 03 юни
Дом: Неразпределена

Характер: Умна, замечтана, дръзка и решителна, винаги мисли дълго преди да каже нещо и когато действа го прави бързо без да обяснява. Мрази да я лъжат, а за истинските си приятели е готова на всичко.Обича да провокира. Не може да търпи да е сама и да скучае, трябва винаги да е заета с нещо, стига то да не я отегчава. Трудно се доверява, тя е привидно мила, но всъщото време съвсем точно преценява събеседника си, лоялна прителка.


Описание: Бела е красиво момиче. Косата й е кафява, чуплива и дълга.Очите й са големи, зелени и изразителни.Тя е стройна с правилни черти.Миглите й са дълги и плътни, устните сочни и почти в листовидна форма.Бела ужасно много харесва ръцете си, които са с дълги тънки пръсти, краката и са слаби.

Cъздаване на герои 2243039730_6ce23291c7
ТОВА СЪМ АЗ

История: Бела не е била обикновено момиче. Родителите и не са искали от рано да и казват, че е магьосница, защото не е била готова и това щяло да промени живота и напълно. Бела с нетърпение чакала гостуването на роднините на баща и, защото те правели невероятни фокуси, който били непонятни за нея. Веднъж леля и й казала, че в нея се крие вълшебство. Магията през цялото време била около нея без да я вижда. Тя най-много се сърдела на баща си затова, че никога не я пускал на гости при нейните роднини и крие от нея много неща(например къде работи). Той и обещал, че един ден , когато е готова, ще разбере всичко. Въпреки че майка и настоявала да постъпи в мъгълско училище, ако не покаже магически способности до 11, баща и категорично отказвал. Един ден тя се разсърдила страшно много на баща си и несъзнателно направила така, че една ваза да падне на пода. Зарадван, Майкъл обяснил на обърканата Бела какво се е случило и обещал още утре да и разкаже всичко. Така броени месеци преди 11-тия си рожден ден тя знаела за приказния свят на магьосниците и с нетърпение чакала писмото си.

Семейство: Майка: Емили на 45 години работи като лечителка в Свети Мънго
Баща: Майкъл на 40 работи като аврор
Братя: Едуард Майк и Джо на по 18 години работят в Румъния
Сести: Сара и Кимбърли на по 20 работят в Париж
Кръв: Чистокръвна
Местожителство: Лондон

Допълнителна информация:
Любими занимания: Много често се носи в мечтите си, обича и да играе куидич, обича да пее и танцува.
Любим спорт: Куидич
Любимо питие: Тиквен сок
Любимо лакомство: Шоколадови еклери
Обича: Семейството си и животните
Мрази: Да я мамят, да и се месят в работата
Любим предмет: ЗСЧИ и ГЗМС
Любимо животно: Заек, куче, котка
Домашно животно: 3 котки 2 сиамки на име Джери и Мими и 1 персийка на име Сара има и сова на име Хедуиг
Талисман: Гердан сърчице със снимка на всичките и котни от вътре
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 9:41 am

Чудесен герой!Одобрен е,естествено!
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСря Апр 08, 2009 12:28 am

Име:Хърмаяни Джейн Грейнджър

Години:
12

Зодия:
Дева

Рожденна дата:
19 септември

Кръв:мъгълокръвна


Характер:
Хърмаяни е много добра и мила.Дружелюбна и симпатична.Отворена към приятелства и запознаства.Винаги готова да помогне и да защити.Много смела и с много бърз ум.Обича да чете и да рисува.Никъде не ходи без някоя дебела и интересна книга.Много лесно наранима и лесно се разстройва.Обича приятелите си и ги цени.Защитава ги и им помага.Много обича животните.Много смела и готова на всичко,за да помогне на някого.Поема отговорности и рискува,защото знае,че ще успее.Доверява се единствено на себе си и най-близките й приятели.Много е умна.Мисли,че всичко може да се научи с четенето.Свободното си време прекарва в библиотеката или седнала с много дебела книга в ръцете си.Крие чувствата си и много рядко споделя,а ако споделя го прави само на най-близките си приятели.Има логично мислене.Може да прави магия за появяване (Апарециум) и Инкита Инфламаре.Прочела е Историята на Хогуортс.Може да призове изцяло покровител и е правила протеева магия на монетите за В.О.Д.А. Изключително талантлива ученичка.Хърмаяни има брилянтен ум. Тя помни много заклинания и магии и винаги може да отърве себе си и приятелите си от безизходните положения.

Описание:
Хърмаяни е много хубаво и симпатично момиче.Косата й е русо-кестенява и е къдрава.Стига някъде до средата на гърба.Тя пада свободно по рамената й.Хърми обича косата й да е спусната,а рядко я връзва на опашка.Ако ще прави някакви прически,то това ще е само да си хване предните два кичура.Големи бадемово-кафеви очи.Стройно тяло.Висока 150 см,тежи 35 кг.Слабо тяло,слаби крака.Стройна фигура.Веждите й са като изписани.Нежна кожа и румени устни.Като малка ,Хърмаяни имала много буйна и бухнала коса,но сега косата й е пак къдрава,но не е така бухнала.

История:
Семейство Грейнджър живеят в центъра на Лондон в средно голяма къща с много голям двор.Майката на Хърмаяни е мъгълокръвна,а баща й чистокръвен.Завършил е Хогуортс като и е бил в дом Грифиндор.Бил е отличник и префект на Грифиндор.Хърмаяни няма брат или сестра-само дете е.Но има две братовчедки,които много обича и са и като сестри,но за жалост живеят във Франция.Едната се казва Кейт.На 17 е и е завършила Бобатон.Другата е Ейми,която е на 1 годинка и е много малка и сладка.Те идват често на гости на Хърмаяни за дълго време.Хърмаяни има смесена кръв.Стихията на Хърми е вода и благодарение на нея тя разбрала,че е магьосник.Открила е способностите си на 7 годишна възраст,когато била болна.Момичето било тежко болно от грип и трябвало да пие много чайове.Родителите й я оставили,защото трябвало да ходят на работа.Майка й й оставила чай,който трябвало да изпие.Но Хърмаяни се отнесла и когато се сетила,че трябва да го пие,той вече бил студен.Детето много се ядосало и посегнало към чая,но при посягането чаят се стоплил.Хърми останала изумена.На вечерта родителите й разказали за Хогуортс.Момичето всяка вечер молело родителите си да й разказват за Хогуортс и това била темата на разговор винаги,щом са заедно.Така един ден,когато била на 11, Хърмаяни Грейнджър получила писмо от Хогуортс.Но се притеснявала,защото можело да й се присмиват,че е нечистокръвна.Затова останала с притеснение.Развълнувана и притеснена,Хърмаяни отишла сама в Диагон-али,за да купи всичко необходимо за Хогуортс.


~~Допълнително~~


Любим предмет:ГЗМС и Билкология.Това са любимите й предмети,защото Хърмаяни е много грижовна към растенията и животните

Умения:
Има логично мислене.Може да прави магия за появяване (Апарециум) и Инкита Инфламаре.Прочела е Историята на Хогуортс.Може да призове изцяло покровител и е правила протеева магия на монетите за В.О.Д.А. Изключително талантлива ученичка.Също така може да пее много добре и обича да пее

Покроветил:
Видра

Отличителни белези:
Хърмаяни няма кой знае какви отличителни белези,освен един.Това е почерка.Той е ясен,красив и четлив.Винаги щом някой намери нещо,което Хърми е писала познава че е нейно,защото почерка й се отличава от другите

Талисман:
Времевърт,който винаги стои под блузата й,за да не се вижда.

Домашен любимец:Котенце Кайла

Снимка:
Cъздаване на герои 56129
Върнете се в началото Go down
Чо Чан
Ученик от Рейвънклоу-ІІ курс
Ученик от Рейвънклоу-ІІ курс
Чо Чан


Брой мнения : 2
Join date : 26.05.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 9:23 am

~Име: Чо Чан
~Години: 12
~Зодия: близнаци
~Описание/Външен вид: Чо има дълга черна коса. Не е много висока и е слаба. Очите й са леко издължени.
~Характер:
~История: Чо е родена в Париж, но живее в Лондон с майка си, с баща си и със сестра си Сара. Благодарение на баща си още на 5 годишна възраст прави първата си магия. Главно баща й я учи на магии, затова, когато тя идва в Хогуортс е подготвена. Още на 9 години баща й я научава да прави магия за покровител, във формата на делфин! Семейството на Чо се мести в Лондон, заради голям пожар, който изпепелява къщата им заедно с по-малката сестра на Чо-Емили.
~Кръв: чиста
~Име на родителите: Мелъни и Дейвид Чан
~Домашен любимец: В Хогуортс Чо има горска улулица, на име Уинки, а в Лондон има кученце-чихуахуа на име Рафи.
~Допълнително: Любимите предмети на Чо са ЗСЧИ и ГЗМС. Благодарение на баща си, тя може да призовава покровител, който е във формата на делфин.
~Снимка:
Cъздаване на герои Pic30
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 9:25 am

Разшири описанието и напиши характер,по-дълъг от 5 реда,защото той ти липсва /характерът/.
Върнете се в началото Go down
Чо Чан
Ученик от Рейвънклоу-ІІ курс
Ученик от Рейвънклоу-ІІ курс
Чо Чан


Брой мнения : 2
Join date : 26.05.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 9:52 am

Име: Чо Чан
Години: 12
Зодия: близнаци
Описание/Външен вид: Чо има дълга черна коса. Очите й са тъмнокафеви, почти черни и леко издължени. Тя е средно висока за възрастта си и е слабичка. Чо е много красива и запленителна, затова много момчета си падат по нея.
Характер: Чо е мила и дружелюбна. Държи на приятелите си и винаги е готова да помогне на някой, независимо дали са в добри отношения. Тя е много чувствителна и мрази да я лъжат. Най-голямо удоволствие й доставя да играе куидич!
История: Чо е родена в Париж, но живее в Лондон с майка си, с баща си и със сестра си Сара. Благодарение на баща си още на 5 годишна възраст прави първата си магия. Главно баща й я учи на магии, затова, когато тя идва в Хогуортс е подготвена. Още на 9 години баща й я научава да прави магия за покровител, във формата на делфин! Семейството на Чо се мести в Лондон, заради голям пожар, който изпепелява къщата им заедно с по-малката сестра на Чо-Емили.
Кръв: чиста
Име на родителите: Мелъни и Дейвид Чан
Домашен любимец: В Хогуортс Чо има горска улулица, на име Уинки, а в Лондон има кученце-чихуахуа на име Рафи.
~Допълнително: Любимите предмети на Чо са ЗСЧИ и ГЗМС. Благодарение на баща си, тя може да призовава покровител, който е във формата на делфин.
Снимка:
Cъздаване на герои Pic30
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 9:57 am

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
Луна Лъвгуд
Ученик от Рейвънклоу-ІІ курс
Ученик от Рейвънклоу-ІІ курс



Брой мнения : 2
Join date : 26.05.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:53 pm

Име: Луна Лъвгуд
~Години:11
~Зодия: Лъв
~Описание: Тя има мръсно руса коса, дълга до кръста. Очите й са изпъкнали, а веждите дълги, което й придава очуден вид. Има замечтан вид, често изглежда така сякаш съвсем случайно е попаднала на дадено място.
~Характер: Замечтана и добра, тя често витае в облаците. Много рядко се ядосва. Обича своите приятели и държи на тях. Луна често губи вещи. Не обича слидеринците. Тя се усмихва често и е лъчезарна. Обича да помага на тези които се нуждаят.
~История: Луна е израстнала в къща като " голям черен цилиндър", приличащ на "шахматен топ", на върха на хълм, северно от къщата на Уизли. Луна е видяла смъртта на майка си при един от нейните експерименти. Тогава е била на 9 години. Отгледана е от баща си и неговите чудни творения. Тя го обича много. Баща й издава списание. На 10 години се научава да прави покровител във формата на заек.
~Кръв:чистокръвна
~Име на родителите:Ксенофилиус Лъвгуд и Дейна Лъвгуд
~Домашен любимец:котка
~Допълнително:талисман-обици във формата на репички любим цвят: синьо, жилто.
~Снимка: Cъздаване на герои Luna_Lovegood_by_wycked
Cъздаване на герои Luna
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСря Май 27, 2009 10:18 am

Одобрена си! : )
Върнете се в началото Go down
Рон Уизли
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс



Брой мнения : 1
Join date : 26.05.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСря Май 27, 2009 2:13 pm

Име:Роналд Билиус Уизли

Години:12

Зодия:Риби

Рожденна дата:
1 март 1980

Кръв:чистокръвен


Характер:
Рон е срамежливо момче с мило, приятелско поведение.Обикновенно като е прав се шегува,като греши е сериозен.
Описание:Висок с Огненочервена коса,със сини очи.


История:
Семейство Уизли живеят в Хралупата.Той живее заедно със двамата си братя,сестра му и родителите му.Всичките са до един червенокоси.От години на сам не е имало дъщеря в рода.Всички са в грифиндор.Той е най-малкият син на родителите си, след Бил, Чарли, Пърси, Фред и Джордж. По-малка от него е само сестричката Джини.Заблудата за "Бягащата невестулка" : Нямало е никакъв легендарен играч на шах кръстен "Бягащата невестулка" .Тази история е слух пуснат от някой фен. Други имена:Доби го нарича "Уизи" , Луна го нарича Роналд вместо Рон , Лавендър Браун го нарича Бон-Бон.След като на самопоправящото се перо му свърши магията на едно един учебник той изписва Рунил Уозлиб.Слъгхорн му вика Ралф или Рупърт по погрешка.


Домашен любимец:Плъх Скабърс и сова Пигуиджън

Снимка:
Cъздаване на герои 17V


Последната промяна е направена от Рон Уизли на Чет Май 28, 2009 1:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeЧет Май 28, 2009 12:45 am

Всичко това е копирано от интернет!Напиши свой характер,история и описание,а описанието всъщност ти е историята.Или поне ако не знаеш какъв е Рон /а всеки който е чел книгите би трябвало да знае/преразкажи това,което си копирал! Wink
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeПет Май 29, 2009 11:50 am

Минимум пет реда характер и минимум пет реда описание.Преразкажи информацията,като не си чел книгите. Wink
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн Уидърспун




Брой мнения : 1
Join date : 06.06.2009
Age : 28

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Джини Уизли   Cъздаване на герои I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 8:33 am

Име: Мери Джейн Уидърспун
Години:11
Зодия: Стрелец
Рожденна дата: 16 декември
Кръв: Чистокръвна
Описание: Мери Джейн е много красива.Има гъста кестенява коса , шоколадови очи и магнетично излъчване. Висока е 158 и тежи 40 килограма. Има бледа кожа с румени бузки. Обича топлите цветове , особено розовото .
Характер: Мери Джейн е много добра и грижовна. Ученолюбива и обичаща да чете. Винаги би помогнала на някого , който е изпаднал в беда и би извадила всеки от неловко положение. Изключително търпелива с блестящ ум. Мрази да се натрапва. Тя обича шаблонния начин на живот , но никога не би се отказала да се впусне в приключение. Държи най-много на приятелите си и би направила всичко за тях. Много доверчива и това нерядко и изиграва лоша шега. Любимите и цветове са топлите и най-вече розовото. Прочела е много книги включително и История на Хогуортс. Изключително талантлива тя още от малка прави много и сложни магии. В трети курс прави магия за Покровител. Той приема форма на котка.
История: Мери Джейн е израстнала в магьосническо семейство , в което на почит е строгият ред. Родителите и са аристократи и са нависоко в йерархията . Мери се различава много от тях. Приликата им е в това , че тя също е много амбициозна и знае какво иска.
Имението им се намира в покрайнините на Лондон . Къжата е голяма и просторна. А дворът..в него има красиви фонтани , всичко е в цветя , подредено със вкус .
Майката на Мери Джейн е началник на отдел Мистерии в Министерството на магията , а баща и работи като пръв заместник-министър.
Мери има сестра , която е на 3 годинки и се казва Ванеса , която е много сладичка , както и брат Джордж , който е на 19 и също работи в Министерството на Магията. Той има по нисша длъжност , но все пак е само на 19.
Преди да тръгне не училище Мери Джейн взимаше уроци по пиано , а когато получи учебниците си за Хогуортс ги научи на изуст ( нали трябва да бъде подготвена ).

Допълнително:
Любими предмети: Защита срещу черните изкуства , Аритмантика и Трансфигурация .

Умения: Тя е малък гений. Може добре да свири на пиано и помни неща , каквито другите не могат.

Покровител: Котка

Домашен любимец - 1 куче чао-чао и 2 котки - Кейт и Стела

Талисман: Щастливият и ластик за коса със розови пайети.

Снимка:
Cъздаване на герои Cc20
Върнете се в началото Go down
Джини.Уизли
Ученик от Грифиндор-І курс
Ученик от Грифиндор-І курс
Джини.Уизли


Брой мнения : 1
Join date : 07.06.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeНед Юни 07, 2009 2:40 pm

Име:Джиневра Моли Уизли

Години:11

Зодия:Лъв

Характер:Джини е много отворен (освена,ако Хари Потър е наоколо) и позитивен човек. Тя е сърдечна и мила.Пада си бунтарка.Обича животните.Харесва куидича(все пак е израснала с 6 братя).Винаги е много енергична.Има страхотно чувство за хумор.Мрази да й се нарежда какво да прави.Не харесва прекалено любопитни хора.Би направила всичко за семейството и приятелите си.

Описние:Момичето има огнено червена,права и дълга малко след раменете коса.Най-често носи косата си вързана или прихваща бретона си с фибичка.Очите й са сини и дълбоки ,като морето.Луничава е ,но не прекалено.Нито е много висока,нито много ниска.Слаба е,но не кльощава.Много е сладка и хубава.Устните и веждите й са тънки.

История:Семейството й е голямо.Има шест братя:Бил,Чарли,Пърси,Фред,Джордж,Рон.Живее в къща, наречена "Хралупата" в близост до мъгълското селце Отъри Сейнт Кейчпоул.Още от малка знае ,че е вещица ,защото е отраснала в чистокръвно семейство.Родителите й са бедни и затова повечето пъти тя трябва да се примирява с неща втора ръка.Любимата й група са "Орисниците,а любимия й куидичен отбор-"Холихедските Харпии".При всяко изпращане на братята й за "Хогуортс",Джини се натъжава,защото иска и тя вече да замине за магическото училище.

Любими предмети:ГЗМС И ЗСЧИ

Домшен любимец:котаракът Пебълс

Покровител:Сърна

Умения:Много е добра в урочасващите магии,като магията за летящи сополи.Винаги има страхотни идеи.

Снимка:



Cъздаване на герои T5_2199303
Върнете се в началото Go down
Мери Алис Брандън




Брой мнения : 1
Join date : 07.06.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeПон Юни 08, 2009 5:11 am

~Име:Мери Алис Брандън
~Години:11
~Зодия:дева
~Описание/Външен вид:/Мери е слаба ,ниска има кафява къса коса ,която е щръкнала във всики посоки.има кафяви очи.Прилича на мъничко елфче.
~Характер:/характера на героя-минимум 3 реда/Мери Алис е весела,добра, обича купони.Обича да слушаа музика.Добра приятелка е .Маниачка на тема мода и пазаръване.Обича да се шегува с хората и да ги забавлява.Тя е доста дисциплинирана когато е сред учителите или префектите.Прекалено е смелa.Обича приключенията,стига да има с кого да ги прави.Спокойна и романтична
~История:Още от малка е знаела че нещо става с нея.Родителите и са криели истината от нея и дори са я наричали "ненормалена".Понякога толкова много и е писвало че веднъж наду като балон майка си.Трябваше да викат пожарникарят да я сваля от един стълб.Когато баща и я затвори в стаята и за няколко дена,тя по някакъв начин направи така че баща и да си изтърве телефона в тоалетната.Смееше се много на тези "невинни" гафове.После дойдоха и писмата за покана в Хогуортс.Тъй като не я пускаха навън и не проверяваха пощата,писмата станаха толкова много че скоро цялата къща се напълни с тях.Накрая родителите и се изпълниха и отвориха вратата.Мери се затича към хола.Спъна се в няколко стълби и падна точно в морето от писма.След като излезе оттам,в устата и имаше едно писмо.Тя го извади и го прочете.Скокна от радост но така и не разбра защо родителите и са криели това толкова дълго?
~Кръв:мъгълокръвна
~Име на родителите:Синдия и Каралайл
~Домашен любимец:сова
~снимка-Cъздаване на герои Alice01td4
Върнете се в началото Go down
Фред Уизли
Ученик от Грифиндор-ІV курс
Ученик от Грифиндор-ІV курс
Фред Уизли


Брой мнения : 1
Join date : 07.06.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeПон Юни 08, 2009 6:34 am

Име: Фред Уизли

Години: 14

Описание: Фред е висок и червенокос както останалите членове на семейството му. Има лунички по лицето.Очите му са кафеви. Харесва синия свят.

Характер: Фред е много палаф. Не е от най добрите ученици.Той е голям пакостник както брат си Джорж и затова винаги си навлича проблеми. обича да се прави на клаун и да е център на вниманието.

История: Фред е син на семейство Уизли които живеят в хралупата. Има 5 братя и една сестра братята му се казват Бил, Чарли, Пързи, Фжорж (неговият близнак) , Рон а сестра му се каз Джини и всичките са червено коси като него. Майка му се казва Моли Уизли а баща му Артът Уизли. Баща му работи в Министерството на магията отдел " Злоупотреба с мъгълски вещи". Фред учи в училището за магия и бължебства Хогуортц. Той в дом Грифиндор както останалите му братя. Наговат мачта и на брат му Джорж е да си отворят собствена жегобийница.

Кръв: Чистокръвен

Име на родителите : Артър и Моли Уизли

Домашен любимец : сова

Допълнително:

- Биач за Грифиндорския отбор

Изобретения:
-фалшиви пръчки
-гърмящ огън на Уизли
-Бонбони блъф
-торови бомбички и мн. др.

Снимкиа:


Cъздаване на герои Fred-banner3
Върнете се в началото Go down
Анабел Бианчи
Ученик от Хафълпаф-І курс
Ученик от Хафълпаф-І курс
Анабел Бианчи


Брой мнения : 5
Join date : 08.06.2009
Age : 26
Местожителство : London/Hogwarts

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Смених си регистрацията,за да ми изписва името на героя.И отново слагам информацията за героя.   Cъздаване на герои I_icon_minitimeПон Юни 08, 2009 12:25 pm

Име:Анабел Бианчи
Години:11
Зодия:Козирог
Описание:Анабел има права,руса коса,дълга до раменете й.Очите й са тъмно сини.Кожата й е много
светла,почти бяла.Тя е слаба на вид,но има изклучителна сила.Наследила е гените на баща си, с изключение на устните й.Те са с листобидна форма и са бледо розови,като роза.
Характер:Тя е сериозна,но и много общителна.Обича да е сред природата,защото тогава се чувства
свободна.Винаги е готова да помогне,но мрази да се прекалява с добродушието й.Не преценява хората според това в кой дом са,а по възпитанието им.Винаги помни хората,които са й сторили зло и си отмъщава по-много сериозни начини.Чудесна приятелка е и винаги може да се разчита на нея.
История:Анабел е от италиански произход.Когато е на 5 години,баща й е убит от Белатрикс Лестрандж,по време на пътуването му към Хогуортс.Майка й получава заплашително писмо и изпраща Анабел при г-н и г-жа Нортън,които я отглеждат до десет годишна възраст.Същата вечер,когато Анабел отпътува за Франция,майка й е убита от смъртожадни.Баща й е бил близък приятел на г-н Уизли, но той никога не разбира за нейното съществуване до появата й в Хогуортс.Открива силата си по време на спор в училище.След тази случка Тя е изпратена в Хогуортс, а през ваканциите живее при леля си Виктория Монтес,въпреки че винаги е добре дошла в дома на семейство Уизли.
Кръв:смесена
Име на родителите:Лонтарио Бианчи и Глория Фелисити
Домашен любимец:Сова(Далия)
Покровител:Вълк(предаден й от баща й преди да замине)
Допълнителна Инфорнация:
Любим Цвят-червен,син,розов,жълт,бял.
Любима книга- Тайната градина
Талисман:Колие със снимка на родителите й и малка стъклена топка с вълк(синвол на покровителя й)
Любимо животно-Кон
Любимите й предмети са Билкология,Защита срещу черните изкуства и ГЗМС.
Снимка:


Cъздаване на герои Dakota_Fanning_648373
Върнете се в началото Go down
Лавендър Браун
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Лавендър Браун


Брой мнения : 1
Join date : 08.06.2009
Age : 26
Местожителство : Лондон

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeПон Юни 08, 2009 3:18 pm

*Лавендър Браун

*12 години


*Зодия Скорпион

*Средна на ръст,с дребна слаба фигура,дълга светла,чуплива и гъста коса.Обича да носи аксесоари.Със големи и изразителни сини очи,сърцевидно лице,румени бузи и розови устни. Много прилича на майка си,но има очите на баба си.Има тясно и чипо носле.Като цяло привлекателно излъчване.С прекрасна светла кожа.

*Тя е много емоционална и понякога крайна.Обича и мрази силно.Понякога е доста наивна и отвяна,разсеяна и непостоянна.Понякога държанието и е доста дразнещо за околните.Но също така е и смела,добросърдечна и умна.Тя е от малкото хора,които подкрепят Хари за завръщането на Волдемор,също така се присъединява към Армията на Дъмбълдор.Обича красивите неща,цветята,розовото и еднорозите.Не се стреми да прикрива чуствата си и винаги е истинска.

*Лавендър е родена през месец октомври в Лондон.Отраснала е без братя и сестри и цялото внимание е било за малкото красиво момиченце.Може би това е причината за разглезеното и държание.Още от малка знае че има магически възможности,понеже стотици пъти е виждала как майка и и баща и правят магии.Като малка е ислака да има ферма за еднорози,като нейния покровител.Най-добрата и приятелка е Парвати Патил,с която делят стаята си с Хърмаяни Грейнджър.

*Майка и се казва Елизабет Браун и работи като дизайнер на официални роби.
Баща и-Джеймс Браун-е високопоставен слъжител в Министерството на Магията.

*Чистокръвна.

*Има бяла пухкава котка на име Лили.

*Обича всички цветове в розово-лилавата гама;
Любимите и предмети са Defense against the dark arts,divination;
Yвлича се по гледаянето на кафе и астрологията;
Покровителя и е еднорог;
Обича да чете книги за мъгълите;
Талисманът и са розови обеци във формата на сърчица;

****

Cъздаване на герои F_LavenderBrom_739a539


Cъздаване на герои F_lave10
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Ученик от Грифиндор-ІІ курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 61
Join date : 11.01.2009

Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:46 am

Одобрена си!Малко намалих размера на изображението,защото се разтяга страницата Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cъздаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cъздаване на герои   Cъздаване на герои I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Cъздаване на герои
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Свободни Герои!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter-The Magic :: Начало на играта :: Започване-
Идете на: